Krzyż na pomnik - jaki wybrać?

Zastanawiasz się, jaki krzyż na pomnik wybrać? Szeroki wybór w naszym sklepie internetowym gwarantuje każdemu klientowi znalezienie czegoś najbardziej odpowiedniego. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

Wzory krzyży na pomnik

Wybranie krzyża na pomnik nie jest wcale prostą sprawą. W takiej sytuacji najlepiej zwrócić się do specjalistów, którzy zaproponują najbardziej korzystne rozwiązania. Jako profesjonalny kamieniarz Warszawa, jesteśmy w stanie zaproponować wyjątkowe krzyże w różnych rozmiarach oraz wzorach. Tak szeroka gama produktów sprawia, że bez względu na potrzeby - każdy znajdzie u nas coś odpowiedniego. 

Krzyże na nagrobkach

Dostępne w naszym sklepie krzyże na nagrobki można podzielić na wiele różnych kategorii. Istotną kwestią jest materiał, z jakiego jest on tworzony. Szczególną popularnością cieszy się obecnie krzyż ze stali nierdzewnej. Produkt taki charakteryzuje się bardzo estetycznym wyglądem, bez względu na okoliczności. Krzyż montuje się na specjalnych sztycach, które zapewniają trwałość nawet mimo niekorzystnych warunków pogodowych. Krzyż ze stali nierdzewnej prezentuje się niezwykle estetycznie, zatem będzie doskonale prezentował się na nagrobku - bez względu na jego kolor czy styl.

Doskonałym rozwiązaniem jest również inwestycja w krzyż piaskowany. Nasi specjaliści są w stanie wypiaskować na nagrobku praktycznie każdy rodzaj krzyża, który można dodatkowo pomalować na dowolny wariant kolorystyczny. Nikt nie ukradnie takiego krzyża, co nie jest wcale oczywiste na przykład w przypadku krzyża ze stali nierdzewnej czy metalu. Krzyż nagrobny tego typu będzie zatem spełniał swoją funkcję przez naprawdę długi czas!

Równie popularne są krzyże granitowe, które wplata się bezpośrednio w nagrobki. Wbudowany krzyż na pomnik tego typu nie kosztuje wcale dużo, a jego budowę zazwyczaj ustala się podczas zamawiania całego nagrobka. Rozwiązanie to jest bardzo korzystne cenowo, a dodatkowo zapewnia stabilny krzyż, który na pewno przetrwa niekorzystne warunki pogodowe.

Kolejną opcją, jaką jesteśmy w stanie zaproponować swoim klientom, jest krzyż aglomarmurowy. To tworzywo sztuczne, które prezentuje się jednak niezwykle estetycznie - przypomina bowiem marmur. Tworzone z tego materiału krzyże na nagrobkach odznaczają się niezwykłym blaskiem,, zatem prezentują się bardzo elegancko. 


Wybór krzyży na nagrobek jest bardzo szeroki. Warto jeszcze dodać, że nasz sklep internetowy ma jednak znacznie szerszy asortyment. Zainteresowani mogą znaleźć w nim na przykład nagrobki nowoczesne, jak i klasyczne. Doskonałym pomysłem dla osób, które chcą jakoś przyozdobić grób bliskiej osoby, jest również rzeźba nagrobkowa. Zarówno krzyż nagrobny, jak i proponowane przez nas rzeźby nie kosztują wcale dużo. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i oferujemy im ceny dostosowane do sytuacji oraz możliwości. Współpraca z nami to gwarancja całkowitego zadowolenia, zatem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wyróżnia nas również niezwykle szybka realizacja każdego zamówienia.

Zobacz więcej: